Назад

«Запоріжсталь» профінансувала навчання з української мови для мешканців міста

9 октября 2017 г.

В Запорізькому навчально-виховному комплексі «Вибір» розпочав свою роботу сучасний лінгвістичний центр, де мешканці міста зможуть дізнатись більше про Україну, її традиції та культуру, а також безкоштовно вивчити чи відновити у пам’яті українську мову. Така можливість з’явилась завдяки проекту «Без мови немає нації», який отримав грант у 80 тис. грн в конкурсі соціальних ініціатив ПАТ «Запоріжсталь» «Ми – це місто».

Безкоштовно вивчати українську мову та культуру України зможуть усі охочі запоріжці. Вчителі-волонтери розробили програму, розраховану на аудиторію різного віку.

«Розмовляти українською – це не просто модно чи патріотично. Знати традиції своєї країни, її історію та вільно розмовляти офіційною мовою держави – сьогодні це безумовна необхідність для повної участі у житті суспільства», - зазначив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Школу можуть відвідувати як діти, так і дорослі запоріжці. Як зазначають організатори, час проведення занять залежатиме від наповненості груп.