Підприємства Групи Метінвест посилили співпрацю з профспілкою металургів і гірників України

Підприємства Метінвесту підписали положення про взаємну співпрацю з профспілкою

У Будинку профспілок відбулася зустріч представників підприємств Групи Метінвест та профспілки металургів і гірників України. Вони обговорили питання розвитку металургійної галузі та соціальної підтримки працівників промислового сектору.

– Промислове виробництво — це соціальні гарантії, високі заробітні плати та охорона праці. Ми працюємо задля того, щоб досягти найвищих показників у цих напрямках. І аби ця праця була ефективнішою, ми розширюємо співпрацю з найбільшими промисловими підприємствами міста. В перспективі ми хочемо долучити до неї всі заводи Запоріжжя, – зазначив голова Запорізького обкому профспілки металургів і гірників Валерій Сєдов.

У результаті зустрічі її учасники підписали положення про взаємне співробітництво між організацією роботодавців підприємств металургійного комплексу «Союз металургів Запорізької області», Запорізьким обкомом профспілки металургів і гірників та Групою Метінвест. В рамках цього положення на базі «Союзу металургів Запорізької області» та профспілки металургів і гірників створять соціально-економічну раду.

– Дане положення дозволить розширити співпрацю та взаємодію в плані вирішення наших соціально-економічних питань. Зокрема, в плані заробітних плат, організації відпочинку наших працівників та підтримки ветеранського руху. Сподіваюся, що наша взаємодія буде результативною, – зазначив голова організації роботодавців підприємств металургійного комплексу «Союз металургів Запорізької області», начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Койпиш.

До підписання положення приєдналися запорізькі підприємства Групи Метінвест. У майбутньому такі ж документи про співробітництво планують підписати дніпропетровські та донецькі підприємства компанії.

– Група Метінвест проводить системну роботу в рамках удосконалення та якісного проведення соціального діалогу. Для нас є дуже важливим налагодження гарних робочих відносин з нашою галузевою профспілкою. Цей рік ми розпочали з того, що на рівні центрального комітету створили соціально-економічну раду. Поступово такі ради ми будемо відкривати і в регіонах, де є підприємства нашої компанії. Сьогодні соціально-економічна рада з’явилася у Запоріжжі, в найближчому часі вони відкриються у Дніпропетровській і Донецькій областях.

Першу соціально-економічну раду ми створили у Запоріжжі не випадково. Ми розуміємо, що Група Метінвест — головний роботодавець і платник податків у місті, за чиї кошти оновлюється інфраструктура. Крім цього, запорізькі підприємства покращили свої колективні договори та стали найкращими у країні. Тобто, наша спільна робота дуже ефективна, і ми хочемо вийти на рівень області, щоб окреслити нові грані співробітництва, – розповів директор департаменту взаємодії з громадськими організаціями ТОВ «Метінвест Холдинг» Михайло Цуркан.

Зазначимо, що у цьому році Група Метінвест святкує 15-річчя із дня заснування. За ці роки компанія зарекомендувала себе як соціально відповідальний бізнес, який успішно реалізує програми підтримки своїх працівників та міст присутності.

Menu