«Запоріжсталь» заявляє про спроби паралізувати роботу виробництва погрозами про мінування невідомими особами

24 квітня 2019 року на електронну пошту ряду співробітників ПАТ «Запоріжсталь» з невідомої адреси надійшли листи з погрозами про мінування підприємства. Відповідно до чинного законодавства України, комбінат оперативно повідомив про погрози, які надійшли органам поліції в Запорізькій області. На комбінат оперативно прибули співробітники поліції для з’ясування ситуації і перевірки інформації, що надійшла згідно плану з надзвичайних ситуацій.

На даний момент на території підприємства працює слідча комісія і приймаються рішення про заходи безпеки для працівників комбінату та режим роботи підприємства.

Комбінат «Запоріжсталь» розраховує на оперативну злагоджену роботу спеціалізованих державних служб щодо усунення загрози для життя та здоров’я працівників колективу підприємства і вважає, що анонімні погрози з мінування найбільшого регіонотворчих підприємства спрямовані на розхитування ситуації в Запорізькій області, дестабілізацію суспільства і ведуть до можливої ​​зупинки виробництва підприємства і економічному колапсу в гірничо-металургійній галузі.

На даний момент підприємство працює в штатному режіме. О ході розвитку ситуації прес-служба комбінату буде оперативно інформувати ЗМІ.

Menu