Children with visual impairments received a gift

Запорізька міська влада зараз активно вирішує проблему відкриття нових груп у дитячих дошкільних закладах та допомагає модернізувати існуючі, щоб усі діти мали можливість отримати якісну дошкільну освіту. Це робиться як за бюджетні кошти, так і за допомогою соціально відповідального бізнесу. Так, днями у спеціальному дошкільному закладі для дітей з вадами зору № 146 “Вербочка” пройшла презентація нового обладнання.

Проект “Світ навколо мене” став переможцем конкурсу соціальних ініціатив “Ми – це місто” металургійного комбінату “Запоріжсталь” і отримав грант у розмірі 50 тисяч гривень на його реалізацію. У рамках проекту в дитсадку, куди ходять дітки, що мають різні порушення зору (серед них є інваліди по зору і тотально сліпі діти), з’явилися м’які багатофункціональні набори та модулі, фізкультурне обладнання, сухі басейни з різнокольоровими кульками, які допомагають дітям легше оволодіти основними рухами, розвинути рухові навички та вміння, моторику, укріпити опорно-руховий апарат.

Крім того, на кошти гранту закуплено обладнання для мультимедійної системи та сенсорної кімнати.

“Сенсорна кімната особливо важлива для повністю сліпих діток, яких зараз у дитсадку шестеро. Ще двох педагоги відвідують вдома, вихователів вони впізнають по голосу і дотику рук”, – розповідає завідуюча дошкільним закладом Тамара Сорока.

Заступник міського голови Запоріжжя Володимир Каптюх зазначив, що в рамках соціальних ініціатив Президента України є доручення дійти до кожного жителя нашої країни, щоб вирішити його життєву проблему. Це якраз яскравий приклад, коли нам вдалося зробити програму і знайшовся соціальний партнер в особі підприємства “Запоріжсталь”, яке допомогло реалізувати її в житті. І сьогодні такі партнерські взаємини міста та соціально відповідальних підприємств допомагають вирішити те завдання, яке поставив Президент.

Народний депутат України Євген Карташов на презентації обладнання зазначив: “Те, що “Запоріжсталь” намагається підтримати дітей з проблемами зору, заслуговує величезної подяки від жителів Запоріжжя. Ніколи ще в нашій країні не приділялося так багато уваги дітям, чиї можливості обмежені через вроджені або набуті вади розвитку. Завдяки соціальним ініціативам Президента України цей напрям став одним з ключових у роботі всіх гілок влади. Я щиро вдячний комбінату “Запоріжсталь”, який допомагає в реалізації поставлених Президентом завдань”.

Як розповів менеджер з питань регіонального розвитку ВАТ “Запоріжсталь” Анатолій Пустоваров, у рамках реалізації програми “Ми – це місто” проект “Світ – очима дітей” – уже восьмий. “Ми сьогодні переконалися, що проект потрапив у потрібні руки. Я вважаю його особливим. Тому що він спрямований на оздоровлення наших дітей і предметно допоможе вирішити один з блоків соціальних проблем Запоріжжя. Дуже радує те, що соціальні проекти народжуються завдяки взаємодії простих жителів, у даному випадку працівників і педагогів цього колективу, соціально відповідального бізнесу, який надав ту платформу, на якій стала можливою реалізація цих ідей, а також всіх рівнів органів влади», – вважає Анатолій Пустоваров.

 

Menu