For the safety of emergency

У рамках проекту будівництва обласного центру екстреної медичної допомоги, на реалізацію якого МК “Запоріжсталь” виділив 12 млн. грн., комбінат профінансував придбання й установку нової системи безпеки для карет “швидкої допомоги” Запорізької області (“тривожні кнопки”) на суму близько 780 тис. грн. (придбання та обслуговування), повідомив прес-центр підприємства.

‘Тривожні кнопки” в стаціонарному й мобільному варіантах виклику співробітників держохорони вже встановлені в 40 автомобілях “швидкої допомоги”. У планах – обладнати всі 153 таких автомобілі, що виходять на лінії. Система спрямована на безпеку медперсоналу: радіус дії брелоків до 200 метрів від машини, у разі небезпеки, медперсонал може викликати наряд ДСО не тільки з машини “швидкої”.

– Один із головних напрямків нашої соціальної діяльності – підтримка програм, пов’язаних із охороною здоров’я. Коли йдеться про людське життя, бізнес має бути джерелом ефективної й надійної підтримки, – зазначив генеральний директор МК “Запоріжсталь” Ростислав Шурма.

 

Menu