World Champion Anna Melnichenko has received scholarships from the “Zaporozhstal”

Під час зустрічі гендиректора МК “Запоріжсталь” Ростислава Шурми з провідними спортсменами області з нагоди Дня фізичної культури та спорту вихованці СК “Металург” Ганні Мельниченко, чемпіонці світу 2013 року з легкої атлетики, були вручені сертифікат на щомісячну іменну стипендію підприємства і грошова премія. На зустрічі були присутні інші стипендіати комбінату – переможці олімпіад і світових першостей, учасники збірної команди України.

Були розглянуті питання подальшої підтримки та розвитку фізкультурного духу в Запорізькому регіоні, підбиті підсумки літнього спортивного сезону. “Ми добре розуміємо, яку велику роль спорт займає у формуванні здорового способу життя населення, фізичному і духовному оздоровленні нації, – зазначив генеральний директор МК “Запоріжсталь” Ростислав Шурма. – Комбінат тісно співпрацює з Федерацією легкої атлетики України. Незабаром ми приступимо до реконструкції нашого легкоатлетичного манежу відповідно до світових стандартів. Інвестиції МК “Запоріжсталь” у розвиток спорткомплексу складуть в 2013 році два мільйони гривень”. Підтримка фізичної культури та спорту – в традиціях комбінату. Збірні команди МК “Запоріжсталь” з волейболу, футболу, баскетболу, настільного тенісу, гирьового спорту, армреслінгу, шахів гідно представляють підприємство в змаганнях різного рівня.

У рамках зустрічі з провідними спортсменами Запоріжжя багаторазовій чемпіонці світу, Європи та України Любові Черепасі був переданий набір з двадцяти спортивних суцільнолитих гир. Це незвичайне замовлення було виконано на МК “Запоріжсталь” на прохання голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Пеклушенка.

Загалом на розвиток і підтримку спорту в Запорізькій області у 2013 році МК “Запоріжсталь” виділив 8,5 млн. грн. Нині володарями іменних стипендій МК “Запоріжсталь” є десять спортсменів.

 

Menu