“Zaporozhstal” invested in the rehabilitation of more than 9 million.

На МК “Запоріжсталь” діють стандарти відповідальної соціальної політики, що передбачає щорічне оздоровлення працівників комбінату та членів їхніх сімей. За підсумками літньої оздоровчої кампанії 2013 року на базах відпочинку, в санаторіях і в пансіонаті МК “Запоріжсталь” оздоровлено 7945 працівників та членів їхніх сімей, включаючи 1123 дітей співробітників, які проходили оздоровлення в ДОЦ “Супутник” і ДЗОО “Сонячний”, повідомили в прес-службі підприємства.

Зокрема, в пансіонаті “Металург” влітку оздоровилися 3994 працівники і ветерани з родинами, 1486 співробітників із сім’ями поліпшили здоров’я на базах відпочинку “Металург”, “Бригантина” та “Надія”, 1342 заводчани побували в ОСП “Сан-Проф” та інших санаторіях України.

“Інвестиції “Запоріжсталі” в літній відпочинок склали понад 9 млн. грн., зокрема близько 1,5 млн. грн. вкладено в оздоровлення дітей працівників, що є одним з пріоритетних напрямків соціальної політики комбінату. У кращих дитячих оздоровчих центрах діти запоріжсталівців не тільки оздоровилися, а й отримали багато важливої та корисної інформації: були Дні з підприємством, де молодому поколінню розповідали про важливість роботи їхніх батьків”, – зазначив гендиректор МК “Запоріжсталь” Ростислав Шурма.

Завдяки входженню ПАТ “Запоріжвогнетрив” до складу “Метінвесту”, у літній сезон оздоровлено 734 працівники цього підприємства та члени їхніх сімей, інвестиції в літній відпочинок склали 1 млн. 291,9 тис. грн. 50 дітей заводчан відпочили в одному з кращих дитячих оздоровчих центрів смт Кирилівки – “Чайка”. На фінансування дитячого оздоровлення підприємство направило 80,5 тис. грн.

Menu