«Твоя суперпрофесія»: допомогти підліткам знайти правильний шлях у житті

Фонд Ріната Ахметова 17 грудня проведе всеукраїнський мотиваційний інтерактивний онлайн-урок «Твоя суперпрофесія» для школярів 8-11 класів. Він є частиною масштабної Акції «Рінат Ахметов – Дітям». Цього року на його учасників чекають одразу кілька новинок. Так, для них будуть презентовані нові професії, у тому числі сторітелер, ведучий/інтерв’юєр та фото/відео монтажер.

Представники спеціальностей розкажуть, чому саме ці професії є дуже популярними сьогодні. Вони розкриють можливості й перспективи цієї професії, секрети успішності та шляхи зростання. А також розкажуть, де і ким можна бути затребуваним завдяки таким навичкам.

До того ж на учасників чекає сюрприз – зустріч із зірковим гостем, який мотивуватиме підлітків своєю історією успіху. Перед ними також виступлять герої минулих зустрічей і поділяться своїм досвідом та історією успіху. Початок онлайн-уроку відбудеться о 12:00 на YouTube-каналі Фонду. Паралельна трансляція онлайн-уроку буде відбуватися на порталі Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова за посиланням https://civilvoicesmuseum.org/news/onlajn-urok-tvoya-superprofessiya-pomozhet-podrostkam-najti-svoj-put-v-zhizni

– Акція «Рінат Ахметов – Дітям»  – особиста ініціатива Засновника Фонду Ріната Ахметова. Цій традиції вже понад 20 років. За роки існування змінювався її формат, але мета й філософія залишалися незмінними –дарувати тепло і турботу дітям. У фокусі Акції – хлопці й дівчата, позбавлені батьківського тепла. Дуже важливо допомогти їм розкрити свої здібності й дати віру в те, що вони можуть досягати поставленої мети і змінювати світ на краще. Акція – це дотик до долі дітей, який змінює їхнє життя на краще, дарує віру в диво, – розповіла Ірина Блажан, головна директорка програм Фонду.

Перші мотиваційні зустрічі відбулися в грудні 2018 року. Тоді вихованці п’яти інтернатних закладів Донецької області навчалися знаходити свої таланти, здобували знання про те, як обрати професію, та проходили профорієнтаційні тести. Пробували себе у п’яти популярних і затребуваних професіях. Усього з грудня 2018 року 10 амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 41 мотиваційну зустріч у 9 інтернатних закладах Донецької області, де побували понад 1000 дітей.

Крім того, Фонд створив освітній серіал «Твоя суперпрофесія». З першим сезоном можна ознайомитися за посиланням:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLRMzKOpK_AjQfUOCLwZ2_rqGOWTwTtmQ4.

Зараз готується до виходу другий сезон. У серіалі будуть представлені професії, які здатні забезпечити швидкий соціальний ліфт для підлітків, що вже замислилися над вибором справи свого життя. Він покликаний допомогти їм отримати роботу, щоб почати забезпечувати себе у самостійному житті.

Menu