Виживають з надією на мир

Фонд Ріната Ахметова презентував в Одесі фотокнигу «Донбас і мирні» – про трагедію на сході України – і передав екземпляри видань на трьох мовах в фонд Одеської національної наукової бібліотеки

«Донбас і мирні» – це літопис страшних подій, які в наші дні відбуваються в центрі Європи. Це книга про війну і мирних жителів. Про згорілі будинки і обвуглені надії. Про те, як люди виживають з надією на мир.

Випереджаючи презентацію, керівник проектів і програм фонду Ріната Ахметова Олена Зубкова розповіла, що збройний конфлікт на Донбасі вважається сьогодні найбільшим в світі, і зазначила, що про нього, всупереч масштабами трагедії, багато хто знає мало. Щоб люди змогли зрозуміти, що відбувається зараз на сході України, фонд Ріната Ахметова видав фотокнигу «Донбас і мирні» і випустив серію роликів з монологами дітей, які живуть посеред страху, жаху, стрільби і смерті.

– Це книга про мирних людей, про їх волю, мужність і бажання жити, – сказала Олена Зубкова.

Заступник генерального директора Одеської національної наукової бібліотеки Ольга Бельніцкая наголосила на важливості подібного роду видань:

– По суті, це документ, який зафіксував страждання людей, їх страхи і надії. Думаю, книга буде цікава як звичайним читачам, так і представникам науки. Одеська національна наукова бібліотека стала другою з 12 державних бібліотек в країні, де з книгою «Донбас і мирні» зможе ознайомитися кожен охочий.

Menu