НАША СПІЛЬНА ТУРБОТА

МК «Запоріжсталь» завершує конкурс «Кращий працівник з охорони навколишнього середовища».

Турбота про збереження екологічного балансу, зниження виробничого навантаження на регіон – один з основних напрямків в діяльності комбінату. Для досягнення поставлених високих цілей в роботі щодо захисту природного середовища дуже важливо підходити до питання не тільки комплексно, а й колективно. Цього року на комбінаті, вперше за всю історію підприємства, проводиться конкурс на кращий підрозділ і кращого працівника з охорони навколишнього середовища – «Кращий працівник з охорони навколишнього середовища». Про хід конкурсу нам розповідає начальник управління охорони навколишнього середовища Інна Холіна.

– Інна Вікторівна, розкажіть про підсумки першого етапу конкурсу.

– Перший етап конкурсу – на кращий підрозділ з охорони навколишнього середовища – був завершений у червні, до Всесвітнього дня навколишнього середовища. Кращим цехом по захисту повітряного басейну став доменний цех, по захисту водного басейну – аглоцех, а кращим в організації роботи щодо поводження з відходами був визнаний колектив механічного цеху. У ці дні завершується другий етап мотиваційного природоохоронного конкурсу.

– Коли будуть відомі результати другого етапу?

– Незабаром експертна комісія проаналізує діяльність працівників, відповідальних за дотримання правил з охорони навколишнього середовища, і до дня народження комбінату ім’я переможця буде оголошено, а кращий працівник премійований. Хочу зазначити, що кожен повинен розуміти важливість природоохоронної роботи. Впевнена, цей конкурс стане доброю традицією.

Menu