У МОЛОДІ КОМБІНАТУ – НОВИЙ ЛІДЕР

Керівником молодіжної організації МК «Запоріжсталь» обрано Сергія Ільченка.

24 серпня на острові Байда пройшла молодіжна конференція МК «Запоріжсталь». В її роботі взяли також участь представники трудової молоді «Запоріжкоксу», «Запоріжвогнетриву», «Дніпроспецсталі», «Укрграфіту» і Запорізького трансформаторного заводу.

На молодіжної конференції молодь комбінату висловила одностайну думку призначити новим молодіжним лідером Сергія Ільченка, помічника Генерального директора – начальника управління справами адміністрації.

Ми запитали учасників молодіжної конференції про подальші плани трудової молоді МК «Запоріжсталь», яку очолив Сергій Ільченко.

Предцехком цеху металоконструкцій Володимир Коськін:

– Вибір нового лідера дозволить молоді комбінату ставити перед собою нові завдання і спільно їх вирішувати. Сергій Ільченко – саме та людина, яка може спрямувати діяльність молодіжної організації в потрібне русло.

Представник молоді «Запоріжкоксу» Алена Волох:

– Наша спільна мета – йти тільки вперед, підтримувати один одного, і на чолі з Сергієм Ільченко вдасться зробити багато.

Представник молоді «Запоріжвогнетриву» Олена Логунова:

– Цілеспрямований, відповідальний, виконавчий – саме такий лідер, як Сергій Ільченко, і потрібен молоді «Запоріжсталі».

Представник молоді «Укрграфіту» Юрій Бєлік:

– Зараз обраний лідер, який буде вести команду, і цей крок – основа майбутнього успіху молодіжного руху.

– Колеги, я дякую вам за довіру. Я завжди був і буду з молоддю. Разом ми досягнемо дуже великих висот, – підкреслив Сергій Ільченко.

На конференції прозвучало також пропозицію об’єднатися всієї молоді промислових підприємств. Його схвалив і підтримав Генеральний директор Ростислав Шурма:

– За вами, трудовий молоддю – майбутнє, і разом ми будемо сильніше. Ваше професійне розвиток, вашу сумлінну працю – це міцна основа майбутнього нашого комбінату, всієї національної економіки.

НАША ДОВІДКА.

Сергій Ільченко народився в 1985 році в Запоріжжі. З відзнакою закінчив Запорізький металургійний ліцей за спеціальністю «електрогазозварник, слюсар-ремонтник, стропальник». Після розподілу прийшов працювати на МК «Запоріжсталь», в цех гарячої прокатки тонкого листа, слюсарем-ремонтником. У 2014 році отримав диплом ЗДІА за спеціальністю «Менеджмент організацій». Вступив до магістратури ЗДІА за спеціальністю «Управління проектами». Життєвий девіз: потрібно багато вчитися, щоб трохи знати. Служив в армії. Брав активну участь у громадському житті комбінату, був обраний головою ради молоді цеху гарячої прокатки, одночасно був заступником голови профкому цього ж цеху. З 2012 року працює помічником Генерального директора – начальником управління справами адміністрації. Кандидат у майстри спорту України з футболу. Захоплюється велоспортом.

Menu