МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВИТРАТИВ 3 МЛН ГРН НА НОВУ ВОДОВИМІРЮВАЛЬНУ СИСТЕМУ

Комбінат «Запоріжсталь» повністю завершив перший етап модернізації вагового господарства сталеплавильного виробництва, в результаті якого придбано і встановлено 7 нових електронних ваговимірювальних комплексів. Інвестиції склали близько 3 млн. Грн.

Програма поетапної модернізації вагового господарства на комбінаті «Запоріжсталь» стартувала у вересні 2012 року, до цього моменту процеси зважування сировини, феросплавів і шихтових матеріалів проводилися на застарілих механічних важільних вагах. В результаті впровадження першого етапу модернізації вагового господарства встановлено 7 тензометричних залізничних ваг максимальною вантажопідйомністю від 10 тонн до 200 тонн.

«Для нас дуже важливо забезпечити прозорий облік і контроль в реальному часі. Нова ваговимірювальна система якісно піднімає рівень управління технологічними процесами і значно підвищує ефективність виробництва», – зазначив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Нова електронна система зважування сировини і витратних матеріалів на сучасних тензометричних вагах дозволяє проводити точне вимірювання, облік і контроль вантажопотоків, мінімізувати вплив людського фактора на процес весоизмерения. Похибка зважування на нових вагах становить 0,1-0,5%, раніше вона становила до 2%.

Menu