Цікаві проекти запорізьких учнів відзначили на Форумі соціальних ініціатив

У Запоріжжі відбувся 4-й Міський форум соціальних ініціатив в освіті.

Захід об’єднав 92 школяра, 60 педагогів і 11 партнерів – представників бізнесу та громадських організацій. Разом учасники форуму обговорювали наукові роботи, які представляли учні.

Кожна доповідь пропонував рішення щодо якісного поліпшення життя в місті. Пропозиції торкнулися різні аспекти життя запорожців – від виховання дітей і виконання домашнього завдання в школі – до економіки і використання нових енергетичних ресурсів.

Представники комбінату «Запоріжсталь» відзначили найцікавіші проекти, а їх автори отримали цінні подарунки від підприємства.

– Форум соціальних ініціатив – дійсно хороша, славна традиція в Запоріжжі, – каже керівник «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя» Сергій Ільченко. – Мене вразило велику кількість школярів. Згоден, що всі проекти гідні. Я, як керівник «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя», звичайно ж, віддав перевагу доповіді, який спрямований на розвиток міста. На те, щоб була модернізація. Щоб місто ставало кращим, краще. Це робота із застосуванням малих екологічних проектів. Радий, що ініціатива виходить від молоді Запоріжжя. Вважаю, що ми розвінчали думку про те, що молодь хоче їхати із Запоріжжя – це не так, і сьогоднішні доповіді тому підтвердження.

Проектами, які відзначили представники комбінату стали:

– пропозиція використовувати палети з соняшникового лушпиння в якості джерела теплової енергії від Станіслава Педорича;

– проект по збереженню природних ресурсів Запоріжжя від Ейман Албакара;

– дослідження формули крові дітей, які допомагають підібрати дитині індивідуальне дитяче харчування від Анастасії Балики;

– система онлайн-щоденника в школі для полегшення навчального процесу та дистанційного навчання від Данила Борисюка.

Menu