ФУТБОЛЬНІ КОМАНДИ ДЮСШ МЕТАЛУРГ ЗІГРАЮТЬ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДОНЕЦЬКОГО «ШАХТАРЯ»

На груповому етапі Дитячої юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) в Запоріжжі стартували футбольні матчі між командами ДЮСШ «Металург» і Дитячо-юнацької академією ФК «Шахтар», які пройдуть з 18 по 21 квітня.

Дитячо-юнацька спортивна школа «Металург», яка з 2016 року працює виключно за підтримки комбінату «Запоріжсталь» і Запорізької міської ради, є однією з кращих футбольних шкіл України згідно рейтингу «Футбольні зірки України-2017».

З командами з донецького «Шахтаря» відбудуться 4 домашні ігри на тренувальній базі «Металург». 18 квітня зіграють команди категорій U-16 і U-14, а 21 квітня пройдуть дві гри для категорій U-17 і U-15.

«Запоріжсталь» підтримує юних запорізьких футболістів в майбутніх іграх. Юні спортсмени і тренерський склад повністю екіпіровані футбольної формою і спортивним інвентарем. Також комбінат профінансував придбання модульних будівель, обладнаних усім необхідним для організації повноцінного тренувального процесу: індивідуальними шафами, душовими кабінами, опалювальними приладами. У 2017 році комбінат направив на фінансування школи 7,7 млн ​​гривень.

Також 21 квітня в рамках ігор групового етапу ДЮФЛУ ДЮСШ «Металург» проведе дві гри на виїзді в категорії U-16 і U-14 з юнацькими командами «Динамо» Київ.

Menu