Металурги і енергетики стали донорами крові

Щороку до дня заснування молодіжної організації комбінату проходить ще один цикл програми «Дозвольте відрекомендуватися». В рамках цієї програми молодь «Запоріжсталі» запрошує до себе в гості представників молодіжних організацій з інших підприємств України.


Цього разу гостями стали представники молодіжної організації енергетичного холдингу DTEK.

Разом учасники двох молодіжних організацій провели благодійну акцію по здачі крові. Донормаи стали 15 осіб – молодих працівників «Запоріжсталі» і холдингу DTEK.

Враженнями від акції поділився на своїй сторінці в Facebook один з учасників – член молодіжної організації комбінату Олександр Буткевич:

Ми з колегами поповнили банк крові, і тепер вона може врятувати не одне життя. Я покинув будівлю перинатального центру в чудовому настрої, так як знав, що мій вчинок принесе радість в чиюсь сім’ю. Після того як я поспілкувався з медичним персоналом станції переливання, хочу звернути увагу на проблему, яка не ​​перший рік гостро стоїть в нашій країні. А саме – велика нестача донорів. Друзі, не будьте байдужими, в наших силах врятувати чиєсь життя!

Menu