МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ДОПОМІГ ВІДПОЧИТИ ТА ОЗДОРОВИТИСЯ ВИХОВАНЦЯМ «ІНВАСПОРТУ»

Комбінат оплатив поїздку на базу відпочинку «Каліпсо» в Херсонській області для дітей з обмеженими фізичними можливостями, які займаються плаванням в Запорізькому регіональному центрі «Інваспорт».

Раніше спортсмени «Інваспорту» їздили в Євпаторію, в Національний центр «Україна» однак через анексії Криму вони залишилися без оздоровлення на морі.

– Для дітей з ураженням опорно-рухового апарату тренування на море дуже важливі, – розповідає начальник навчально-спортивного відділу «Інваспорту» Ірина Павельева. – Район Генічеська для цього добре підходить: дрібне море, немає перепадів глибини, хороший піщаний пляж. Крім того, на території бази є невеликий басейн. Ми намагалися знайти спонсорів для поїздки, але багато нам відмовляли, а на «Запоріжсталі» відгукнулися відразу ж, за що ми дуже вдячні підприємству. Хочу зазначити, що ми давно співпрацюємо з комбінатом, він постійно підтримує наших дорослих спортсменів-паралімпійців, які вже досягли високих результатів.

За вісім днів відпочинку діти змогли не тільки проводити тренування на морі, але і оздоровитися, а також отримати збалансоване чотириразове харчування.

– Коли ми повернулися додому, діти запитували: «А ми поїдемо на наступний рік у табір?», – Говорить Ірина Павельева. – Батьки були здивовані, що без них діти зовсім не нудьгували. Їм дуже сподобалося на море, і вони чекають поїздки на наступний рік.

Menu