МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАПОРІЖСТАЛІ» ДОПОМОГЛА БАГАТОДІТНИМ СІМ’ЯМ

Представники молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» на чолі зі своїм лідером Сергієм Ільченко за традицією приїхали привітати з новорічними святами багатодітні сім’ї.

У сім’ї Наталії Поздіной, яка в 2014 році переїхала в Запоріжжя з Єнакієвого, виховується 9 дітей. Валерія та Олексій Зарецькі виховують 10 дітей – 2 рідних і 8 прийомних. Кожна дитина з двох багатодітних сімей отримала пакунок із солодощами та канцтоварами. Подарункові набори вдалося зібрати за допомогою працівників «Запоріжсталі» під час різдвяних колядок на комбінаті.

– Нам дуже приємно приймати таких гостей. Ми були дуже раді зустрічі, – поділилися багатодітні батьки Валерія і Олексій Зарецькі. – Нам сподобалося дитяче свято в ДК металургів. Була дуже цікава програма. Діти повеселилися, побачилися з іншими хлопцями. Тепер дуже хочемо в теплу пору року поїхати з дітьми на комбінат, щоб подивитися, а що ж це таке – «Запоріжсталь» і побачити все своїми очима.

Молодіжна організація комбінату не перший рік надає підтримку сім’ям Поздіних і Зарецьких.

– Дуже приємно перебувати в сім’ї, де діти щасливі, у них горять очі і щасливі посмішки на обличчях. Ми бачимо, як хлопці ростуть і розвиваються, вони відчувають себе тут комфортно. Ми дружимо не один рік. Це добра міцна дружба. Молодіжна організація комбінату «Запоріжсталь» і весь наш трудовий колектив всебічно намагається підтримувати ці дві сім’ї, – зазначив Сергій Ільченко.

Menu