Багатодітні сім’ї Поздіних і Зарецьких – давні друзі Молодіжної організації комбінату. Щороку молодіжний актив «Запоріжсталі» відвідує своїх маленьких друзів і дарує їм подарунки від комбінату «Запоріжсталь».


– Ми регулярно відвідуємо багатодітні сім’ї, допомагаємо їм і передаємо подарунки від комбінату «Запоріжсталь», – зазначив провідний спеціаліст по взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма. – Ми намагаємося подарувати дітям завжди щось корисне і необхідне, і обов’язково – солодощі.

Наталія Поздіна разом з сестрою Діаною виховують чотирьох дітей, а в родині Зарецьких їх 10 – двоє рідних і вісім прийомних. У період карантину всі діти перейшли на дистанційне навчання, що стало викликом для обох сімей.

– Ми постійно отримуємо від «Запоріжсталі» подарунки, – поділилася Діана Поздіна.- Це дуже приємно. Металургійний комбінат підтримує нас з самого початку війни. Ми дуже вдячні за таку підтримку і допомогу.


Після теплих зустрічей кожна дитина отримала подарунок від Молодіжної організації: AirPods, смарт-годинник, набори для малювання або Толокар.

– Під час карантину більшість дітей перебуває вдома на дистанційному навчанні, -розповів голова сім’ї, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу Олексій Зарецкий.- У цьому є свої плюси і мінуси. На мінуси ми намагаємося не звертати уваги. Дистанційне навчання зазвичай створює певні складності в сім’ї. Дуже важко об’єднати всіх разом. А от подарунки – дуже приємно. Співробітники комбінату «Запоріжсталь» приїжджають до нас на свята і вітають дітей постійно. Дітям завжди цікаво. Зазвичай отримують багато позитивних емоцій.

Menu