ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПІДТРИМАЄ УКРАЇНСЬКОГО СПОРТСМЕНА НА ОМАНСЬКОМУ УЛЬТРАМАРАФОНІ

18 листопада в Омані пройде відкриття ультрамарафону «Oman Desert Marathon». Україну на цій спортивній події представить учасник Zaporizhstal Half Marathon 2017 – Євген Глива.


Український бігун Євген Глива – переможець таких спортивних змагань як ультрамарафон SWiss Alpine і Wizz Air Kyiv City Marathon 2015 був одним з учасників Zaporizhstal Half Marathon. Також він щорічно бере участь в екстремальному марафоні на виживання в Омані. Примітно, що він єдиний європеєць, якому за всю історію змагань вдалося зайняти призове місце.

Цього року Євген заручився підтримкою ПАТ «Запоріжсталь» і налаштований показати відмінний результат.

– Уже вп’яте буду стартувати в “Oman Desert Marathon” – це один з найважчих пустельних ультрамарафонів світу – за 6 днів потрібно подолати дистанцію 165 км, кожного дня від 21 до 42 кілометрів під палаючим сонцем (зараз в Омані мінімум +30 градусів), по піщаних барханах. Ще два дні я буду в Маскаті, чекаючи коли зберуться усі учасники змагання та потроху тренуватися для акліматизації. До речі, дякую комбінату «Запоріжсталь», які мене підтримали в цій поїздці, – розповідає Євген.

Menu