ПРЕДСТАВНИКИ КОМБІНАТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗДІА

Запорізька державна інженерна академія знаходиться в давньому співпраці з ПАТ «Запоріжсталь», тому представники комбінату традиційно виступили на Дні відкритих дверей навчального закладу.

«Запоріжсталь» є хорошим стартовим майданчиком для вдосконалення в професії. Понад 40 відсотків трудового колективу комбінату становить молодь. Цілеспрямована, мотивована, не тільки добре працює, але і активно бере участь в суспільному житті.

Щорічно комбінат приймає на практику понад півтори тисячі студентів та учнів навчальних закладів усіх рівнів акредитації. І більше 200-250 випускників в результаті стають частиною трудового колективу комбінату.

– «Запоріжсталь» ще на етапі навчання дає можливість студентам проявити себе і активно підтримує молодих фахівців. А це полягає в тому, що найкращим студентам ЗДІА виплачуються іменні стипендії від генерального директора комбінату «Запоріжсталь» Ростислава Ігоровича Шурми. Вони мають можливість закріпити свої теоретичні знання у нас на практиці. І, відповідно, кращим випускникам надається пріоритет при працевлаштуванні, – розповів начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу комбінату «Запоріжсталь» Сергій Койпиш.

Menu