ЗА ПІДТРИМКИ «ЗАПОРІЖСТАЛІ» ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО ВІДЕО

14 жовтня в Запоріжжі визначили кращі відеоролики на патріотичну тематику, представлені на фестивалі короткометражного аматорського відео «Я ZA». Цей проект – один із переможців конкурсу «Ми – це місто», який щорічно проводить комбінат «Запоріжсталь».

Перше місце журі присудило роботі Анни Слоковенко та Євгена Козлова «Запоріжжяочима дітей», друге місце – ролику Артема Горлова «Час», третє місце – відеосюжетуМикити Ганзіна і Кирила Хролі «Realazed sweet dreams by highway to the san».Переможець та призери конкурсу отримали грошові премії  10 тис. Гривень, 5 тис. Гривень і 3 тис. Гривень відповідно.

1 місце. Анна Слоковенко та Євген Козлов  «Запоріжжя очима дітей»

2 місце. Артем Горлов – «Час»

3 місце. Микита Ганзіна і Кирило Хрол – «Realized sweet dreams by highway to the san».

 Ці ролики дозволяють побачити місто з бокупереймуться почуттями жителя Запоріжжя, патріота, людину, яка готова багато чого зробити для міста,  сказав фінансовий директор комбінату «Запоріжсталь» Руслан Божко, який взяв участь в урочистій церемонії підбиття підсумків фестивалю.

Всього учасники конкурсу представили понад 100 відеоробіт. До журі увійшли користувачі Інтернету, які протягом півтора місяців мали можливість проголосувати за вподобане відео. У голосуванні взяли участь понад 2000 осіб. Наприкінці вересня в кінотеатрі імені Довженка був організований вільний показ вийшли у фінал роликів. У рамках конкурсу «Ми – це місто» комбінат «Запоріжсталь» виділив на проведення фестивалю «Я ZA» грант у розмірі 50 тис. гривень. Всі роботи, представлені на конкурс, можна подивитися на каналі фестивалю в Youtube

https://www.youtube.com/channel/UCZV6kZ_rYJapxSlN1O7-Qdw

Menu