ТРИ СПІВРОБІТНИКА ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ОТРИМАЛИ ЗВАННЯ ЧЕМПІОНІВ У РІЗНИХ КАТЕГОРІЯХ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

12-16 жовтня 2017 року відбувся 25-ий чемпіонат світу з гирьового спорту в Лутракі (Афіни) Греція. Україна на даному змаганні представляли три працівника “Запоріжсталі».


Так, слюсар-ремонтник мартенівського цеху Віктор Кремінський у ваговій категорії до 60 кг, у віці 50-55 років, показав результат 170 підйомів гирі вагою 24 кг. Він став чемпіоном світу серед ветеранів.

Електрик газового цеху Андрій Малиш у ваговій категорії до 65 кг, у віці 45-50 років, показав результат 211 підйомів і також став чемпіоном світу серед ветеранів.

Стропальник цеху гарячої прокатки тонкого листа Максим Новомлинський виступав у відкритому чемпіонаті Греції. Він став абсолютним чемпіоном, показавши в ривку 24-кілограмової гирі найкращий результат чемпіонату – 262 підйомів.

ПАТ «Запоріжсталь» підтримує гирьовиків з 2016 року. У минулому році на ці цілі було спрямовано понад 33 тис. грн. У 2017 році сума склала близько 100 тис. грн.

Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма вручив грошові сертифікати співробітникам комбінату, які представляли Україну на чемпіонаті світу з гирьового спорту. У планах спортсменів – участь в наступному чемпіонаті світу, який відбудеться в Узбекистані в 2018 році.

Menu