У Центрі розвитку дитини «Надія» з’явився свій «Діснейленд»

Вісім ростових ляльок, а також мобільну акустичну систему закупили завдяки перемозі в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто» ПАТ «Запоріжсталь». Проект соціальної адаптації та реабілітації дітей «Сказкодар» отримав грант на суму 85 тисяч гривень.

Тепер вихователі Центру зможуть проводити яскраві виїзні заходи для дітей всього міста: розважати, допомагати в психологічному розвитку та адаптації. І, звичайно, ще цікавіше стануть будні 240 вихованців Центру, серед яких є діти з інвалідністю, і хлопці, які займаються за соціально-педагогічним патронатом.

На святі мультиплікаційні герої грали з малюками в ігри, танцювали і водили з ними хороводи. А ще в Центрі влаштували справжній ярмарок для дітей. Кожен міг знайти розваги до душі: вікторини, спортивні змагання, різноманітні ігри та майстер-класи. Казкові герої допомагали малюкам здобувати перемоги і веселитися.

Анна Кузь, вихователь-методист Центру розвитку дитини «Надія»:

Завдяки цьому проекту ми зможемо проводити такі спеціальні заходи у вигляді казкотерапії чи арттерапевтичні заходи із залученням до театральної діяльності різних верств населення і категорій дітей. Це діти з особливими потребами, і наші вихованці, це і випускники нашого центру, і мешканці району, які можуть долучатися до участі у наших казкових святах. І звичайно цей проект є засобом позитивної соціалізації різних верств населення і категорій до активного суспільного життя.

Menu