У центрі Запоріжжя відкрили майданчик із сучасними тренажерами

Мешканці будинку 148 по пр. Соборний власними зусиллями встановили спортивний майданчик. Тренажери вдалося придбати завдяки перемозі в конкурсі “Ми – це місто”.

Спортивний майданчик – замість пустиря. Так буває, коли мешканці будинку об’єднуються, бачать мету і не бачать перешкод. Приклад активності і згуртованості – мешканці будинку 148 по пр. Соборний. Місцеві жителі розповідають, територію давно хотіли облагородити, і вдалося це зробити завдяки конкурсу «Ми – це місто». На виграний грант в 85 тис. грн. закупили 10 тренажерів, лавку і зробили покриття.

Геннадій Домашенко, голова ОСББ:

“Завдяки конкурсу «Ми – це місто» нам вдалося реалізувати свої плани. За фінансової підтримки «Запоріжсталі» у нас все вийшло. Ми розробили проект «Спорт для всіх», захистили його, виграли гроші. Ми отримали грант в розмірі 85 тис. грн. За ці кошти встановили 10 сучасних тренажерів, лавку і зробили покриття. Тепер у нас є відмінна майданчик, де можна тренуватися людям будь-якого віку”.

Готували територію і встановлювали обладнання самі місцеві жителі, цілими сім’ями. Кажуть, раніше ходили займатися спортом до сусідніх шкіл. Тепер ж таки – не натішаться новим можливостям. Але, на досягнутому не хочуть зупинятися. Тепер ще стадіон хочуть побудувати, щоб в футбол і баскетбол грати.

Menu