У Запоріжжі практикують Гарденотерапія

Громадська організація «Людям потрібні люди» облаштувала для дітей реабілітаційного центру спеціальний сад для занять гарденотерапією. Реалізувати проект вдалося завдяки гранту конкурсу соціальних ініціатив «Ми це місто».

В ході облаштування саду активісти прибрали будівельне сміття з території, вирівняли ґрунт і висадили кущі спіреї. Навесні територія перетворитися в японський сад, де діти зможуть відпочивати.

Зараз діти займаються в приміщенні висаджують насіння рослин в спеціальних садових ящиках.

– Ми дуже пишаємося, що виграли в конкурсі «Ми – це місто» і тим, що виконали величезну роботу. Тут поставили спеціальний парканчик, який ми називаємо «олівці». На нього можна спокійно спиратися, триматися під час ходьби. Ідея була грандіозною, ми хотіли створити і великий майданчик, і спеціальну доріжку для дітей з інвалідністю. Але під час реалізації ми зіткнулися з величезними труднощами, тоді і згадали слова гендиректора «Запоріжсталі» Ростислава Шурми, що виграти проект – це одна історія, а реалізувати – це дуже велика робота. Звичайно, тепер проект видозмінився, але вже навесні територія перетворитися в японський мінісад. Ми здивовані, що стільки людей приєдналися і допомагали нам. Звичайно, хочеться сказати величезне спасибі комбінату «Запоріжсталь» за те, що в нас повірили. поділилася голова запорізької обласної громадської організації «Людям потрібні люди» Тетяна Дойнова.

Menu