У Запоріжжі пройшов турнір з робототехніки

У Запоріжжі пройшов турнір «RoboticУм» для маленьких інженерів і роботобудівельників. Турнір організували завдяки перемозі в конкурсі соціальних ініціатив «Ми це місто».

Учасниками турніру стали школярі із Запоріжжя, Полтави та Києва. Кожен привіз з собою робота, який учасник сконструював самостійно. Змагання проходили в трьох номінаціях: Lego Wedo 2.0., Lego Mindstorms EV3 (NXT), Arduino.

Головне завдання турніру привернути увагу інвесторів, представників великих підприємств, щоб в майбутньому популяризувати науковотехнічний напрям в Запоріжжі.

Діти зі своїми роботами проходили серію завдань, за які отримували бали. Вони проїжджали по заданій дистанції, збирали за допомогою робота блоки певного кольору, не зачепивши інші. За всіма діями команд пильно спостерігало журі.

– У цьому році конкурс «Ми – це місто» був цікавий проектами зі сфери «smart-освіти». Серед них 4 проекти, спрямовані на розвиток і популяризацію робототехніки, стали переможцями і отримали грошові гранти, – поділився начальник відділу ПАТ «Запоріжсталь» Ярослав Криль. – Проект «RoboticУм» цікавий тим, що він об’єднав різні напрямки в робототехніці і дозволив дітям з різних міст позмагатися між собою. Такий вид діяльності мотивує хлопців бути кращими. Вони будуть розвиватися і збирати ще більш складні конструкції. Тому комбінат «Запоріжсталь» завжди підтримував і буде підтримувати подібні освітні проекти.

Menu