У Запоріжжі відкрили першу в країні «Школу гумору»

Як створити хороший рефрен, що таке «обратка» і якою має бути правильна гіперболізація: виявляється, гумору теж можна навчиться! Зробити це зможуть усі бажаючі завдяки проекту «Школа гумору», який переміг в сьомому сезоні конкурсу «Ми – це місто».

Вчителями школи будуть не тільки досвідчені запорізькі гумористи, серед яких і учасники команди «Заинька». Лекції читатимуть і зірки телевізійної Ліги сміху – Микола Атанов, Ілля Бортуаль, актриса Ольга Кіяшко, головний редактор Запорізької ліги сміху Володимир (з дуету «Ігор і Олена» команди «Дніпро»). Будуть і практичні заняття – можливість виступити на «відкритому мікрофоні» і спробувати свої сили в Запорізькій студентській лізі сміху, яка стартує в жовтні.

Ігор Литвиненко, автор проекту:

Розвинути почуття гумору складно – воно або є, або немає. Але можна навчиться вигадувати жарти, правильно скласти сценарій, веселити людей, якщо вирішив присвятити себе гумору. Але і в звичайному житті гумор допомагає в спілкуванні з людьми. Часто навіть на серйозних ділових переговорах вчасно красиво вставлений ​​жарт дозволяє вирішити їх результат. Коли задумали цю школу і порахували, скільки це коштує, то зрозуміли, що без допомоги ми її не проведемо. Але на щастя в нашому місті існує такий чудовий проект, як «Ми – це місто».

Школа буде працювати три місяці. В обласному центрі молоді вже провели перше заняття. Завдяки гранту в сумі 80 тис. грн, виграному в конкурсі соціальних проектів «Ми – це місто», участь в Школі гумору – безкоштовне.

Menu