У Запоріжжі з’явилася нова арт-галерея

Завдяки перемозі в конкурсі «Ми – це місто» і гранту в 40 тис. грн в приміщенні Запорізької дитячої художньої школи встановили галерейні системи, спеціальне освітлення і зробили косметичний ремонт. Тепер у світлій і просторій галереї проводитимуть тематичні та персональні виставки найкращих робіт своїх 400 учнів і видатних випускників.

Галерею відкрили презентацією виставки «На крилах творчості», в якій представили 35 робіт учнів художньої школи. А ще провели майстер-класи з живопису, графіки, ліплення, витинанки, на які запросили майже дві сотні дітей та їх батьків.

Ідея галереї юніорів належить заступнику директора художньої школи Віталію Симчуку. Тепер, за словами Віталія, виставки в школі будуть намагатися проводити якомога частіше:

З творчістю юних художників зможуть ознайомиться не тільки батьки, а й всі бажаючі. Що сприятиме культурному розвитку Запоріжжя. Я вперше подавав заявку на конкурс «Ми — це» місто. І вважаю, що він дуже корисний. Для Запоріжжя неймовірна удача, що у нас є така грантова програма.

Menu