У Запоріжжі завершився конкурс талантів STEEL TALENTS

25 грудня в ефірі телеканалу TV5 відбувся фінал грандіозного шоу талантів Steel Talents, що проходив у Запоріжжі протягом року.

Шоу Steel Talents присвячено до 15-річчя групи Метінвест та стало справжнім святом.

Взяти участь у конкурсі могли співробітники запорізьких підприємств Метінвесту та талановиті студенти запорізьких вишів.

– Це новий формат конкурсу талантів, який став успішним як серед учасників, так і серед глядачів. За час проведення конкурс зібрав понад 250 учасників. Це великий успіх, перспективи та можливості розкрити себе не тільки на професійному шляху. Ми прагнули такого результату, надати можливість співробітникам та студентам Запоріжжя вийти на сцену, на якій можна показати себе та свій талант, – зазначив начальник відділу взаємодії з персоналом «Запоріжсталі» Володимир Рибачонок.

Протягом усього року запорожці виступали не лише у ролі глядачів, а й народного журі. Під час конкурсу відбулися два півфінали, у яких кожен мешканець міста міг підтримати до 10 учасників. Бали народного голосування підсумовувалися з оцінками зіркового журі – так і визначали переможців. Перемогу здобули сім фіналістів: Тетяна Луценко, Наталія Зайковська, Лариса Бурдило, Юлія Жукова, Антон Покровський, Валерія Заїка, Антон Антохін.

Окрім незабутніх виступів переможців та церемонії нагородження фіналістів, в ефірі телеканалу TV5 чудовий настрій подарувала глядачам зірка української естради співачка TARABAROVA.

Подивитися виступи переможців та інших учасників можна на офіційному YouTube-каналі комбінату.

Menu