У Запоріжжі зустріли осінь масштабним музичним фестивалем

31 серпня і 1 вересня в Запоріжжі пройшов масштабний музичний фестиваль Khortytsia Freedom. Захід проходив в парку Металургів, де розташувалися три сцени. Генеральним спонсором фестивалю став металургійний комбінат «Запоріжсталь».

Freedom stage, Ethno stage і Wake up stage – назви трьох сцен на яких виступили 36 українських виконавців в різних музичних жанрах. Хедлайнерами фестивалю стали музиканти: Арсен Мірзоян, O.TORVALD, Green Grey і PIANOBOY.

Послухати виступи гості фестивалю могли біля сцени або на газоні. Також на території парку працював фудкорт. Для тих, хто не міг особисто бути присутнім на концерті улюбленого виконавця, працювала пряма трансляція події в телевізійному ефірі регіонального каналу ТВ-5

Гості фестивалю поділилися враженнями про захід:

Микита :

-На цьому фестивалі я в перший раз. Враження набагато краще, ніж я очікував. Приємна атмосфера. Раніше про ці виконавців не чув. Музика подобається.

Катерина:

– Відмінний фестиваль, я тут вперше. Прийшла на «О.Tоrvald», хотілося б ще послухати «Pianoбой». Фестиваль подобається атмосферою. Прекрасно, що в Запоріжжі з’являються такі заходи. Круто, що місто розвивається в такому напрямку, що підключається багато людей.

Комбінат на регулярній основі підтримує масові культурні заходи в місті. Раніше «Запоріжсталь» ставав спонсором ще одного музичного фестивалю – Zaporizhzhia Jazzy. В найближчому часі місто очікує масштабні спортивні події «Сталевий Кубок» і Zaporizhstal Half Marathon 2019, які також пройдуть за підтримки комбінату.

Menu