У запорізьких автобусах можна дізнатися історію міста

З Бердянського на Південний мікрорайон – за новими знаннями: кожні вихідні в трьох автобусах маршруту № 18 працює аудіогід з корисною інформацією про Запоріжжя.

“Екскурсія містом в муніципальному транспорті – 18 storie’s” – це проект громадської організації “СТЕП”. Цього року громадські працівники подали заявку на конкурс «Ми – це місто», і виграли. Грантові гроші пішли на оренду студії звукозапису, де професійні диктори записали екскурсію. Кошти пішли і на закупівлю флешок. Так як в муніципальних автобусах є сучасні гучномовці, для проведення екскурсії досить просто вставити флешку з записаним матеріалом.

Вікторія Мальцева, автор проекту:

“Щоб екскурсія була цікавою, ми не стали обмежуватися фактами з Інтернету. Для її створення ми залучили відомих запорізьких екскурсоводів та істориків. Велику допомогу нам надали і працівники музею історії запорізького козацтва”.

Поки аудіо-екскурсії проводяться в трьох автобусах на маршруті. Але в майбутньому їх планують запустити у всіх автобусах №18. Послухати екскурсію можна тільки у вихідні.

Menu