Веселі змагання для спортивних сімей «Запоріжсталі»

Спортивне свято «Мама, тато, я – запоріжсталівців сім’я» відбувся 16 листопада, в День народження комбінату. У такий спосіб відзначили цю важливу дату 30 спортивних сімей співробітників «Запоріжсталі».

– Найважливіше для кожної людини – її сім’я, – каже молодіжний лідер комбінату Сергій Ільченко. – Сім’я там, де тебе завжди зрозуміють, підтримають і порадіють твоїм успіхам. Комбінат «Запоріжсталь» – одна велика трудова сім’я. Вона набагато більше, ніж трудовий колектив – це і члени сімей наших співробітників. Сила нашого підприємства – в традиціях, які підтримуються з року в рік. Свято «Тато, мама, я – запоріжсталівців сім’я» підтримується адміністрацією, профспілковою організацією на постійній основі.

На святі учасники змагалися один з одним на веселих стартах і естафетах. Для діток проводили спеціальні конкурси, а також їх розважали аніматори, з якими можна було сфотографуватися всією сім’єю на спеціальній фотозоні.

Сімейно-спортивне свято «Мама, тато, я – запоріжсталівців сім’я» – це спортивна традиція комбінату. Він проводиться для того, щоб співробітники комбінату познайомилися зі своїми сім’ями і разом прищеплювали своїм дітям любов до активного способу життя.

Menu