“Ворота в майбутнє” для юних запорізьких футболістів

У Запорізькій дитячо-юнацькій школі ФК “Металург” з’явився новий інвентар. Проект школи «Ворота в майбутнє» став одним з переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто».

Завдяки гранту в 85 тис. грн керівництво школи закупило 70 футбольних м’ячів, по 2 комплекти спортивної форми на кожного гравця, 4 комплекти футбольних сіток, воротарські рукавички. Тепер три сотні вихованців школи зможуть тренуватися ще ефективніше.

Дмитро Колодін, директор СДЮСШОР з футболу ФК “Металург”:

У дітей є все необхідне для тренувань і для ігор. Ось зараз йде чемпіонат України. У нас з’явилася нова команда «Ю-19», яка вже три гри зіграла. А молодші юнаки грають в категорії 15-18 років. Чемпіонат України першої групи триватиме до листопада.

Ярослав Криль, начальник управління ПАТ “Запоріжсталь”:

Один цікавий факт по цю школу. Вихованцем її був Тарас Степаненко, який зараз грає за футбольний клуб “Шахтар”, він захищає кольори Національної збірної Україні. У школи багата історія, проте на сьогодній день, — стан матеріальної бази дуже застарілий. Сьогодні ми не лише на рівні комбінату “Запоріжсталь” приділили увагу розвитку цієї школи. Наразі вона має статус громадської організації, але отримує фінансування, якого не достатньо. Ми створили депутатську групу для того, щоб трансформувати громадську організацію у комунальний заклад обласної ради, відбувається багато паперових дій, які дозволять у майбутньому збільшити фінансування, щоб діти мали можливість приймати участь у змаганнях, відвідувати збори.

Menu