Комбінат «Запоріжсталь» надав водовоз для поливу рослин Національному заповеніку «Хортиця» для поливу нових саджанців, які знаходяться на території заповідника.

— Всі хочуть бачити Хортицю легенями Запоріжжя, — розповів генеральный директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко. — І для цього заповідник працює достатньо багато. За підтримки меценатів, благодійників, громадських організацій і просто екоактивістів за останні декілька років на Хортиці висаджено більше 5 тисяч різноманітних невеличких сіянців, саджанців, які не потребують особливо догляду. Також висаджено близько 700 «великомірів» — для відродження, в першу чергу, паркових зон, різноманітних алей. Зараз клімат змінюється, літо дуже спекотне. І ці великі дерева потребують особливого догляду. Без поливу вони, швидше за все, загинуть, Або буде низький відсоток дерев, які виживуть.

А на початку липня в Запоріжжі відзначалася дуже висока температура, яка згубно впливала на молоді дерева. Дощу за прогнозами погоди не передбачалося, тому представники заповідника звернулися за допомогою до комбінату.

До слова, тут же, на території заповідника знаходиться близько двохсот дерев, які висадив комбінат за останні два роки.

— Комбінат садив дерева в найсприятливіший час, восени, коли у саджанців найбільший шанс прижитися, — відмічає начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський. — Ми бачимо, що всі дерева живі, зелені. І не тільки тому, що висаджені в певний сезон. За деревами в заповіднику доглядали. І ми допомагаємо в цьому. Бо розуміємо, що підтримка і примноження зелених зон — дуже важливо для нашого міста.

Menu