«Запоріжсталь» організував XXI вітрильну регату імені Віталія Антоновича Сацького

10-11 липня в Запоріжжі відбулася XXI вітрильна регата в честь колишнього директора комбінату «Запоріжсталь» Віталія Антоновича Сацького. Організатором змагань традиційно виступив комбінат «Запоріжсталь».

– Ми з кожної регатою налаштовуємо яхту, усуваємо недоліки. Днями ми тільки повернулися з гонки «Козацький шлях», яка була в Херсоні. Поганялися, перевірили її в жорстких умовах. Човен витримала, все начебто добре. Відразу звідти ми перелаштовуємося на регату імені Віталія Сацького. Будемо намагатися вичавити з неї максимум, – розповідає капітан яхти «Біла Перлина» Олександр Горемикін.

Всього в змаганнях взяло участь близько 50 екіпажів, якими керували близько 200 учасників змагань із Запоріжжя, Дніпра, Нікополя, Енергодара і інших міст. За два дні спортсмени взяли участь змагалися в дев’яти різних класах – починаючи з найлегших – швертботів, і закінчуючи важкими яхтами водотоннажністю понад тонну.

– Користуючись нагодою також вітаю всіх з Днем ​​металурга і гірника України, напередодні якого ми щорічно проводимо цю регату. Запрошую всіх на святкування, яке відбудеться в наступну суботу, на «Славутич-Арені» і на каскаді фонтанів «Веселка», зазначив в.о. головного інженера ПАТ «Запоріжсталь» Микола Петряков.

Menu