Святкування Дня сім’ї є для комбінату стародавньою традицією. У цей день запоріжсталівці, які створили міцні сім’ї, зустрічалися разом на спортивних змаганнях. На жаль, в цьому році, через введення карантину не вдалося провести традиційні змагання. Але керівництво комбінату сподівається, що співробітники зустріли це свято в теплому сімейному колі.

На комбінаті працює дуже багато сімейних людей і серед них є батьки, які носять звання багатодітних. На комбінаті працює 170 багатодітних співробітників. З них 145 можуть похвалитися трьома спадкоємцями, 22 співробітника – це батьки або мами для чотирьох діток.

А ще три запоріжсталівці – це батьки п’ятьох дітей. Цього року профспілка комбінату привітала їх з Днем сім’ї та вручила солодкі та корисні подарунки, які сподобаються всій родині.

— Сьогодні ми привітали працівників комбінату, які виховують п’ятеро дітей. І вони — справжні герої. Адже для того, аби гідно виховати своїх дітей вони повинні мати великі сили, сталеве терпіння та щиру любов. Наших багатодітних працівників ми завжди підтримуємо. Раніше для їхніх сімей ми проводили традиційні спортивні та розважальні заходи, де батьки можуть відпочити, а діти — знайти нових друзів. Матеріальна підтримка сімей — теж на головному плані. Хочу підкреслити, що незважаючи на всі виклики, які дає сьогодення, адміністрація та профспілковий комітет комбінату будуть робити все, аби наші традиційні соціальні програми тільки розширювалися, — зазначив голова профспілкового комітету комбінату «Запоріжсталь» Леонід Анісімов.

Menu