«Запоріжсталь» традиційно вшановують героїв-ліквідаторів Чорнобильської аварії

14 грудня у ДК Орбіта пройшла урочиста зустріч представників міської громадської організації, районних організацій ветеранів та інвалідів Чорнобиля, представників міської та обласної рад.

Зустріч була присвячена вшануванню учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, яка відзначається щороку 14 грудня.

— Сьогодні ми вшановуємо День ліквідатора. І зібралися тут, щоб висловити свою подяку і шану тим людям, які ціною власного життя, власного здоров`я подарували нам сьогоднішнє життя, — сказав представник «Запоріжсталі», депутат Запорізької міської ради Ігор Чумаченко. Він теж вручив подарунки ліквідаторам від “Запоріжсталі”.

— В далекому 1986 році вони йшли реально на війну. На війну з чорнобильським монстром. Для них це була війна з таким ворогом, який був невидимий. Тому ще більш підступний, — сказав в інтерв’ю Ігор Чумаченко. — І тому сьогодні в цьому залі зібрались самі ліквідатори, їх рідні, близькі, друзі, колеги, які втратили здоров`я, життя рідних, близьких. І від комбінату “Запоріжсталь”, Групи Метінвест ми влаштували, як ми робимо це щорічно, подарунки напередодні Дня ліквідатора, напередодні новорічних свят. Прийшли привітати тих людей, яким ми зобов`язані своїм життям. Це дійсно наші герої.

Menu