Щорічно компанія Метінвест проводить атестацію загальнийкорпоративної програми «Робочий побут», яка покликана покращувати побутові умови виробничників на підприємствах Групи. Після проведення осінньо-зимового аудиту на чотирнадцяти підприємствах були підведені підсумки, а найкращим – видані соціальні атестати.

Стан об’єктів побуту на підприємствах оцінювалися за чотирма критеріями: фінансовий, соціальний, іміджевий і корпоративний. За ним відбувалася оцінка того, наскільки раціонально використали виділений бюджет, санітарний стан об’єктів, зовнішній вигляд фасадів будівель та прилеглих до нього доріг і алей, а також дбайливе ставлення співробітників до змісту оновлених побутових об’єктів.

Оцінку аудиторами пройшли побутові приміщення, які були оновлені в рамках програми «Робочий побут» в 2019 році.

У 2019 для реалізації програми «Робочий побут» на «Запоріжсталі» було спрямовано понад 73 млн гривень в оновлення санітарно-побутових приміщень, душових, гардеробних цеху гарячої прокатки тонкого листа, цеху шлакопереробки, цеху підготовки складів, управління залізничного транспорту, цеху атестації та випробувань продукції комбінату. В рамках програми було відремонтовано 12 об’єктів площею 5 743мдля більш як 2 500 співробітників.

Аудитори, за підсумками оцінки програми на «Запоріжсталі», привласнили комбінату перший рівень атестації з оцінкою «добре».

Menu