Запорізькі підприємства Метінвесту нагородили за кращий колдоговір

У Запоріжжі нагородили переможців обласного конкурсу на кращий колдоговір. За версією 2018 року кращі колективні договори належать запорізьким підприємствам Метінвесту – «Запоріжсталі», «Зпорожогнеупору» і «Запоріжкоксу».

– За підсумками 2018 року наш колективний договір визнаний кращим серед підприємств Запорізької області. Це закономірний результат злагодженої роботи всього трудового колективу. Всі 123 заходи, заплановані в колективному договорі, виконані в повному обсязі. Середня зарплата в 2018 році склала 17 тис. грн, що на 33,4% вище показника 2017 року. На медстрахування спрямовано понад 21 млн грн, на оздоровлення трудящих в пансіонатах і базах відпочинку – понад 15 млн., На дитяче оздоровлення – 3,9 млн. – розповів начальник відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Рибаченок.

У 2018 році пройшла масштабна програма з благоустрою робочого побуту для співробітників. 34 млн грн направили на капітальні ремонти побутових приміщень: душових, гардеробних і санвузлів.

Великий внесок в подієву життя запоріжсталівці внесла молодіжна організація комбінату. При її підтримці за 2018 рік для співробітників підприємства пройшли 104 культурно-соціальних проектів. В організації проводять цілий блок адаптаційних заходів для молодих співробітників, які нещодавно прийшли на комбінат.

Menu