Запорізькі школярі та студенти разом створять «Легенди Запорізького краю»

Спробувати себе в якості сценаристів, режисерів, художників, музикантів і акторів молодь запрошує Організація «Наша щасливе життя». Їх проект «Легенди Запорізького краю» виграв у конкурсі «Ми – це місто», і тепер громадські активісти отримали можливість реалізувати свою ідею – зняти 5 мультфільмів і 2 міні-фільми про Запоріжжя.

Перший етап проекту стартує 1 вересня. Це – конкурс сценаріїв. До 31 вересня діти і молодь можуть надсилати на конкурс свої сценарії. За кращим з них і створять фільми. У жовтні відбудеться кастинг художників, режисерів, операторів, акторів, музикантів, які будуть створювати фільми. Організатори планують, що в результаті реалізації проекту буде створено два короткометражні фільми та п’ять мультфільмів. Презентувати готові роботи планують по мірі їх створення. Фільми дитячо-молодіжної кінокоманди покажуть на місцевих телеканалах, а також на міжнародних кіно конкурсах і фестивалях.

Олександр Кахай, автор проекту «Легенди Запорізького краю»:

Цей проект також покликаний покращити стосунки у суспільстві, він сприяє створенню команд, а також має покращити якість відео продукту у соцмережах, на екранах та кіноекранах. І також в разі, якщо це будуть реально круті стрічки, у нас є попередні домовленість з рядом кіно-прокатних компаній, які допоможуть дублювати на іноземні мови ці стрічки. І, безумовно, — далі вони підуть на міжнародні кінофестивалі.

Menu