Запорізьких школярів і студентів запрошують в Мобільну школу молодих патріотів

Не звичні заняття, а інтерактивні тренінги та квести: так в Запоріжжі робитимуть щеплення молоді почуття патріотизму в рамках проекту Мобільна школа молодих патріотів “Я так думаю”.

Сучасній молоді – сучасні уроки по патріотичному вихованню. Квести по медіаграмотності, майстер-класи з фехтування від організації «Спас», зустрічі з талановитими спорсменами – паралімпійцями, волонтерами, кінорежисером, тематичні брейн-ринги, інсценування патріотичних казок і ще багато інших цікавих занять чекають запорізьких школярів і студентів. Все це – мобільна школа молодих патріотів “Я так думаю”. Проект стартував завдяки перемозі в конкурсі “Ми – це місто”.

Патріотизм починається з поваги до оточуючих, з турботи про близьких і любові до рідного міста: цими думками автори проекту, керівництво Запорізької обласної бібліотеки, хочуть поділитися з молоддю. У партнерстві з чотирма коледжами та двома загальноосвітніми школами проведуть близько двадцяти інтерактивних заходів.

Вікторія Писанец, в.о. директора обласної бібліотеки для юнацтва:

“Ми хочемо показати, яку роль відіграє держава для нашого життя. Будуть охоплені теми і толерантності, і спілкування між людьми в суспільстві, тобто ми звертаємо уваги на різні теми, не тільки історія та традиції”.

Menu