ЗАПОРІЖЖЯ В КОЛЬОРАХ! ПРОЕКТИ КОНКУРСУ «МИ – ЦЕ МІСТО» – ВИДНО КОЖНОМУ

Весна іде, квіти прокидаються і тягнуться до сонця. Працівники запорізького КП «Титан» минулої осені висадили 30 тисяч цибулин на території парку Вознесенівський: тюльпани, нарциси, гіацинти і мускари. Закупити всю цю красу «Титан» зміг завдяки участі в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто» ПАТ «Запоріжсталь». На розвиток квіткових ідей комунальне підприємство отримало 100 тис. грн.

– Наш проект називається «Тут буде місто сад». Сьогодні велика клумба, створена в рамках проекту, вже пробилася і проросла! – каже директор КП «Титан» Лариса Іщенко. – Клумба знаходиться в ландшафтному парку Вознесенівський біля «Райдуги», це одне з популярних місць відпочинку в Запоріжжі. Ще кілька тисяч цибулин розсаджені по всьому парку. Наші квіти найрізноманітніших сортів, висоти, забарвлень.

КП «Титан» не вперше бере участь у конкурсі соціальних проектів «Ми – це місто». Одна з турбот «титанівців» – міський пляж, де вони стежать за санітарним станом території і справністю обладнання. У 2015 році КП «Титан» теж був переможцем конкурсу соціальних проектів «Ми – це місто» і отримав 100 тисяч гривень на благоустрій зони відпочинку для людей з обмеженими фізичними можливостями. Тепер на пляжі є зручна зона відпочинку для таких людей – з питними фонтанчиками, душем, тіньовими навісами, роздягальнями, пандусом для купання і доріжками, провідними прямо до води.

– У 2017 році ми також плануємо взяти участь в проекті «Ми – це місто» – ділиться своїми планами директор КП «Титан» Лариса Іщенко. Але свої творчі думки з благоустрою Запоріжжя ми тримаємо в секреті. А поки чекаємо, поки наші цибулинні протягнуть назустріч сонцю пелюстки, і величезна долина тюльпанів прикрасить наше Запоріжжя!

Заявки на конкурс соціальних проектів «Ми – це місто» приймаються до 1 квітня включно. Приєднуйтесь!

Menu