«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДВІДАЛА МОЛОДЬ ПРАТ ЦГЗК

В рамках проекту комбінату «Дозвольте представитися, Запоріжсталь» на комбінат приїхали представники молодіжної організації Центрального гірничо-збагачувального комбінату.

– Одна з цілей спільного проекту двох підприємств – це спілкування, а також бесіда про те, хто і як вибудовує молодіжну політику на комбінаті. Озвучуються питання або проблема і ми на місці її обговорюємо і намагаємося вирішити. Одна з хвилюючих проблем для підприємств – це відтік молоді за кордон. Завдання молодіжних організацій зменшити плинність, надати молоді активне дозвілля. Ми повинні докласти зусиль, щоб вони залишилися в рідному місті поруч сім’ями і з хорошими умовами на роботі, – зазначив глава молодіжної організації «Запоріжсталі» Сергій Ільченко.

Гостям з Кривого Рогу провели екскурсію по місту, а також показали робочі процеси на ПАТ «Запоріжсталь». Проект включає в себе 5 основних напрямків: дві екскурсії (по місту і комбінату), дві зустрічі (з молодіжною організацією та керівництвом комбінату), а також загальна соціальна акція.

– Такого роду поїздки просто необхідні для молоді. Можна на реальному прикладі ознайомитися з досягненнями більш успішної молоді, щоб потім застосувати отриманий досвід у себе на підприємстві, – розповів голова спілки молоді ПрАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» Андрій Шаповалов.

Menu