«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДВІДАЛИ СТУДЕНТИ УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ЛІДЕРСТВА

З екскурсією металургійний комбінат «Запоріжсталь» відвідали студенти Полтавського філіалу академії лідерства в рамках знайомства з життям в різних регіоноах України.

Академія лідерства була створена три роки тому в Києві. Зараз в інших містах є ще чотири центри. Запоріжсталь вже другий рік поспіль бере студентво академії з віліалов різних міст України.

Під час екскурсії по комбінату молодіжний лідер підприємства Сергій Ільченко розповів про структуру молодіжної організації, її заходах і благодійної діяльності. Також він зазначив, що на комбінаті всіляко підтримують активну молодь, найбільш ініціативних і талановитих відзначають серйозними грошовими преміями та сприяють їх просуванню по кар’єрних сходах.

— З Українською академією лідерства ми співпрацюємо уже не перший рік, —  розповів Сергій Ільченко. —  На нашому підприємстві вже були представники харківського осередку, а сьогодні завітали гості з Полтави. Я вважаю, що це дуже добре, коли представники різних регіонів пізнають промисловість, яка є флагманом розвитку економіки нашої держави. Тепер вони вже не на словах, а на ділі будуть розуміти, чим займається комбінат і на якому рівні знаходиться розвиток промисловості в Україні.

Menu