Заслуженого металурга України привітали з ювілеєм

1 червня заслужений металург України Вілорд Соломонович Мовшович відзначив 85-річний ювілей. Генеральний директор і адміністрація комбінату «Запоріжсталі», профспілковий комітет та ветеранська організація підприємства привітали ювіляра зі святом.

«Він зробив себе сам. Технічний талант. Висококласний фахівець. Організаційний геній. Майстер з підготовки лідерів. Ерудит практично у всіх сферах знань. Патріот «Запоріжсталі» – так про Вілорда Соломонович кажуть його колеги. Ветеран праці пропрацював на «Запоріжсталі» 54 роки, з них 27 років він очолював центральну заводську лабораторію.

Вілорд Соломонович розповів як починався його трудовий шлях на комбінаті:

– У 1958 році 20 серпня я прийшов на «Запоріжсталь». Починав помічником майстра прокатного відділення. Потім з цієї посади мене направили в центральну лабораторію підприємства. Я ріс там професійно. Працював інженером-дослідником. Потім був начальником групи Спецметалл для ракетно-космічного комплексу. Став заступником начальника ЦЗЛ по впровадженню нової техніки, першим заступником начальника центральної лабораторії. Був заступником головного інженера з нової техніки. І майже 27 років очолював центральну заводську лабораторію.

Мій шлях – це шлях багатьох запоріжсталівців. І я пройшов його – сподіваюся, що гідно. Сьогодні у ветеранському русі ми беремо участь у всіх громадських справах підприємства.

За свою трудову діяльність Вілорд Соломонович Мовшович був нагороджений орденом «За заслуги» 3 ступеня, медаллю імені академіка С. П. Корольова, медаллю «За доблесну працю», Почесною грамотою Кабінету міністрів України, він є лауреатом Державної премії України і йому присвоєно звання «заслужений металург України».

– Сьогодні прекрасний день і для запоріжсталівців, і для винуватця сьогоднішнього торжества – Вілорда Соломоновича Мовшовича. Тому адміністрація комбінату, профспілкова і ветеранська організації, звичайно, сьогодні вшановують цю знамениту людину, – сказав голова профкому «Запоріжсталі» Леонід Анісімов. – Вілорд Соломонович і його центральна заводська лабораторія були справжнім мозковим центром щодо поліпшення умов роботи комбінату і його робочого колективу.

Menu