100 запорізьких школярів пройшли екоквест по Хортиці за програмою «Врятуємо Дніпро разом!»

Сонячний суботній день провели на Хортиці понад 100 запорізьких школярів – учасників екологічної ініціативи «Врятуємо Дніпро разом!». Комбінат «Запоріжсталь» спільно з Національним заповідником «Хортиця» організували для дітей освітніє і розважальне дозвілля.

 

Для дітей старшого шкільного віку організатори підготували пізнавальний веселий квест протяжністю 1,5 км. Маршрут пройшов по наймальовничіших куточках заповідного острова і супроводжувався виконанням завдань: діти знайомилися з флорою і фауною рідного краю, з історичними пам’ятками. Кращий результат за часом проходження квесту і кількості вірних відповідей показала команда «Калина», срібло – у команди «Екстрім», третє місце посіла команда «Кульбаби». Всі учасники квесту отримали пам’ятні подарунки.

Поки старшокласники проходили квест, діти молодшого шкільного віку брали участь в тематичних майстер-класах. Також для малюків була організована весела анімаційна програма та заняття іпотерапією.

Громадська екологічна ініціатива «Врятуємо Дніпро разом!» Проходить щорічно за підтримки комбінату «Запоріжсталь» з 2012 року. Тисячі небайдужих запорожців беруть активну участь в очищенні берегової лінії від сміття. Паралельно проходить очищення дна річки, висадка дерев, зариблення Дніпра. З 2012 року спільною ідеєю акція об’єднала більше 7000 городян. В рамках ініціативи висаджено 630 дерев, зібрано 100 тонн сміття, встановлено 7400 нерестових площ для риби, 30 плаваючих гнізд для птахів, в Дніпро випущено 140 тисяч особин риби.

Menu