ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» РОСТИСЛАВ ШУРМА ВЗЯВ УЧАСТЬ У HR WISDOM SUMMIT «ІНВЕСТГАЗЕТИ»

Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма виступив в якості модератора блоку «Виховання лідерів і спадкоємність» в рамках HR- Wisdom Sammit всеукраїнського видання «Інвестгазета», який проходив у Києві 7 червня 2013.

HR- Wisdom Sammit був організований вперше виданням «Інвестгазета» та зібрав понад 200 топ-менеджерів, HR-директорів і фахівців з підбору персоналу провідних компаній різних сфер бізнесу України, Росії і Великобританії. Завданням саміту була консолідація успішного досвіду і унікальних знань лідерів бізнесу в галузі управління персоналом.

Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма виступив модератором дискусії «Роль директора з персоналу в розвитку лідерів і лідерських команд».

У ході виступу Ростислав Шурма поділився з учасниками саміту досвідом у галузі формування сильної команди лідерів на прикладі підприємств, які входять до групи «Метінвест», а також розповів про секрети успішної роботи на МК «Запоріжсталь»: «На комбінаті «Запоріжсталь» – особлива ситуація. З одного боку, комбінат вимагає значної технологічної, і ментальної трансформації, щоб вижити в поточних ринкових умовах. З іншого боку, на нашому підприємстві, як ніде, живуть сильні традиції. Очолити процес, забезпечити необхідні зміни, і при цьому зберегти кращі традиції – ось у чому мистецтво лідера. Головне, що вдалося зробити на «Запоріжсталі» – це створити команду однодумців, від ефективності роботи яких залежить ефективність розвитку підприємства».

Довідка:

HR Wisdom Summit – це зустріч HR-директорів і фахівців галузі, які готові поділитися успішним досвідом і унікальними знаннями з колегами і тими, хто прагне до саморозвитку та самовдосконалення у сфері HR, а також до успішної кар’єри.

Завдання саміту – надати аудиторії максимально легкі для сприйняття, цікаві та прикладні поради від професіоналів в HR, які здатні зробити слухачів мудрішими, продемонструвати живі кейси на прикладах працюючих підходів і практик.

Menu