ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» РОСТИСЛАВ ШУРМА ЗУСТРІВСЯ З ЗАПОРІЗЬКИМИ СТУДЕНТАМИ

13 грудня 2012 року в Запорізькому національному технічному університеті за підтримки обласного центру праці та молоді відбулася зустріч студентів провідних вузів Запоріжжя з Генеральним директором МК «Запоріжсталь» Ростиславом Шурмою.

У рамках розвитку співробітництва МК «Запоріжсталь» з вищими навчальними закладами Запоріжжя пройшла зустріч керівника підприємства зі студентами міста. Інтерактивний режим зустрічі дозволив всім, хто прийшов задати питання та особисто поспілкуватися з Генеральним директором. Протягом години спілкування з аудиторією Ростислав Шурма відповів більш ніж на двадцять різноманітних питань.

Озвучені на зустрічі питання в основному стосувалися проблем працевлаштування молодих фахівців, вибору подальшої роботи і можливості швидкого кар’єрного зростання. Ростислав Шурма повідомив студентам про розробку на комбінаті програми по співпраці з вузами, в рамках якої студенти зможуть проходити практику на комбінаті «Запоріжсталь» з можливим подальшим працевлаштуванням. Вже найближчим часом керівники та провідні фахівці «Запоріжсталі» зможуть поділитися досвідом і відповісти на актуальні запитання студентів, які хочуть присвятити себе металургії.

На зустрічі була порушена проблема екології Запорізького регіону, щодо якої Ростислав Шурма розповів про послідовну реалізацію програми модернізації застарілих виробничих фондів підприємства. У найближчі тижні на комбінаті поновиться робота реконструйованої агломашини № 1 з високотехнологічною газоочисткою, що дозволить підприємству знизити викиди забруднюючих речовин в атмосферу близько 10%.

Також студентів цікавили питання останніх тенденцій світового ринку металургії, умови і напрямки його розвитку, а також подальші плани «Запоріжсталі».

– Через п’ять-шість років я бачу «Запоріжсталь» найефективнішим, найсучаснішим підприємством всього гірничо-металургійного комплексу України, – зазначив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма. – Це та мета, яку я перед собою ставлю, над якою я буду працювати. У найближчі п’ять років я хочу зробити на «Запоріжсталі» те, чим буде пишатися все місто .

Menu