ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР «ЗАПОРІЖСТАЛІ» РОЗПОВІВ СТАРШОКЛАСНИКАМ ПРО ПЕРСПЕКТИВУ КАР’ЄРИ В УКРАЇНІ

Ростислав Шурма виступив спікером національного проекту «Моя кар’єра в Україні», організованого центром «Розвиток КСВ і «CareerHub» в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та Українським кризовим медіа-центром, за підтримки ПАТ «ПУМБ».

В рамках проекту Генеральний директор «Запоріжсталі» відповів на питання і дав поради щодо планування своєї кар’єри 50 учням 10-х класів шкіл Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Кіровоградської областей, які стали переможцями серед авторів кращих есе на тему «Моя майбутня професія: планування і розвиток».

«Такі проекти серйозно мотивують тих, хто стоїть перед вибором майбутньої професії, спонукають людей жити і будувати свою кар’єру в Україні. Це дуже актуально, враховуючи невтішні тенденції трудової еміграції, які сьогодні притаманні нашій економіці. Сподіваюся, що завдяки цьому проекту сьогоднішні школярі зможуть в майбутньому мати гідну роботу і успішну кар’єру в Україні», – відмітив Ростислав Шурма.

Після завершення дискусії школярі візуалізували бачення своїх майбутніх професій і представили його іншим учасникам проекту. Проект «Моя майбутня кар’єра в Україні» проводиться вже третій рік поспіль, мета проекту показати українським учням можливий шлях розвитку кар’єри і надихнути їх свідомо обирати майбутню професію.

Menu