Метінвест Діджитал переніс ІТ-інфраструктуру Групи Метінвест на хмарну платформу Microsoft Azure

Метінвест Діджитал завершив проєкт з міграції ІТ-інфраструктури Групи Метінвест на хмарну платформу Microsoft Azure.

Компанія перенесла у хмару 680 серверів двох центральних дата-центрів Метінвесту, які використовувались для надання IT-сервісів Групи. З них 85 термінальних серверів були трансформовані у формат PaaS (Platform as a Service)  Windows Virtual Desktop на 2 тисячі користувачів, що стало першим впровадженням такого рішення в Україні. Основна мета міграції – підвищити ефективність, надійність та безпечність ІТ-інфраструктури Метінвесту, а також зробити її більш гнучкою й адаптивною при впровадженні проєктів цифрової трансформації.

Реалізацію міграції, яка стала однією з найбільших в Україні та тривала майже 12 місяців, Метінвест Діджитал здійснив у партнерстві з Infopulse та Microsoft. Торік Метінвест Діджитал вже переніс на хмарну платформу Azure усі ІТ-сервіси активів Групи Метінвест у Європі та США.

Директор з інформаційних технологій Групи Метінвест, генеральний директор Метінвест Діджитал Сергій Детюк:

— Перехід до повноцінного використання хмарних дата-центрів – новий етап розвитку ІТ Групи Метінвест. Технології та рішення Microsoft Azure надають компанії значних переваг. По-перше, це гнучкість у масштабуванні обчислювальних ресурсів та систем збереження інформації. Ми зможемо швидше реагувати на потреби бізнесу з розгортання нових систем або сервісів. По-друге, високий рівень надійності усієї ІТ-інфраструктури, зокрема, інформаційної безпеки, дозволить зменшити ризики простою й забезпечити безперервність бізнес-процесів наших підприємств. По-третє, зниження капітальних та операційних витрат на підтримку інфраструктури. Так, у 10-річній перспективі від міграції у хмару ми зекономимо понад 80 млн грн. Окрім цього, сучасна хмарна інфраструктура – це фундамент для підвищення продуктивності наявних ІТ-систем та швидкого впровадження інноваційних технологій Індустрії 4.0.

Ян Пітер Де Йонг, генеральний директор Microsoft Україна:

— Група Метінвест здійснила колосальну цифрову трансформацію. Мігруючи до Azure, наші клієнти отримують набір надійних хмарних сервісів, що безперервно розширюється, з максимально можливим рівнем безпеки, про який дбають команди експертів, а також одержують засоби для відповідності до стандартів, норм та сертифікацій, яким довіряють підприємства, уряди та стартапи з усього світу. Microsoft прагне допомагати українським компаніям модернізувати свій бізнес за допомогою новітніх технологій. Завдяки партнерству з Metinvest Digital та Infopulse, ми спостерігаємо в Україні винятковий кейс потужної цифрової трансформації Метінвесту, яка допоможе групі компаній розвиватися далі, впроваджуючи нові інноваційні рішення в металургійній галузі.

Олексій Машаров, Delivery Manager, Managed Services and Solutions, Infopulse: 

— Infopulse – це компанія, що перебуває на вістрі великих викликів цифрової трансформації. Нас надихають проєкти та люди, що зустрічають такі виклики заради змін на краще. Коли нас запросили взяти участь у одному з найбільших у Східній Європі проєктів міграції в хмару, ми не змогли стояти осторонь. Наш досвід, впевненість в експертизі та силах команди Infopulse, а також амбітність цілей та високий рівень професіоналізму команди Метінвест Діджитал були справжнім стимулом для нас докласти максимум зусиль для втілення в життя цього, без перебільшення, маштабного проєкту. Синергія двох команд дозволила у доволі стислі терміни провести вкрай продуктивні архітектурні сессії та розробити найбільш оптимальне рішення, щоб відповідати високим стандартам бізнесу Групи Метінвест.

Група Метінвест – один із найбільших клієнтів Microsoft в Україні. Перехід у хмару вже зараз дозволяє Групі швидше та ефективніше впроваджувати інноваційні ІТ-рішення. Згідно зі стратегією розвитку ІТ, у найближчих планах компанії – реалізація нових і розвиток наявних проєктів промислового інтернету речей (IIoT), обробки великих даних (Big Data), управління виробничими процесами (MES), штучного інтелекту і машинного навчання (AI & ML), застосування дронів і БПЛА у виробництві, систем комп’ютерного зору та інших інноваційних рішень і технологій.

Menu